מדיניות המרפאה והסטודיו

שיעורים

פריטים:

אנא זכרו להביא לשיעור את תווי המוזיקה, ו/או כל ציוד אחר שנתבקשתם להביא על ידי אריק או שרון. הלימוד אמנם אפשרי בלעדיהם, אך הוא מוגבל מאוד.

בגדים:

לשיעורי זמרה ולטיפול קולי, עדיף תמיד ללבוש בגדים חופשיים על הגוף ונעליים שטוחות.

רפרטואר:

אנו נבחר ביחד את הרפרטואר, בהתאם ליכולות הקוליות, ליעדים ולטעם שלכם. אני ממליץ לכם לחפש בעצמכם רפרטואר חדש. 

הכנה:

כדי להפיק את המרב מכל שיעור, אנא הכינו את היצירה היטב, ונסו ללמוד בעל-פה את המילים.

תרגול:

המטופלים מקבלים הוראות מדויקות לגבי כמות המפגשים ותדירותם, ואנו מצפים מהם לעמוד בהן בדייקנות. תלמידי הזמרה נדרשים לתרגל בין השיעורים. תרגול קצר כל יום הוא יקר ערך הרבה יותר מתרגול ארוך פעם בשבוע. תלמידים מתחילים אמורים לתרגל פחות, מכיוון שהם עלולים להזיק לקולם, וגם נוטים להמשיך בהרגלי השירה הישנים שלהם.

זמן:

השאירו לעצמכם מספיק זמן כדי להחליף בגדים. תכננו לפחות ארבעה שיעורים (בארבעה שבועות) אם אתם מתכוננים להופעה או לאודישן. 

יעדים ומשוב:

אנו נאמוד את היעדים הקוליים והמוזיקליים שלכם באופן קבוע, ונחליט על הצעדים שיש לנקוט כדי להשיג אותם. בהזדמנות זו נשמח לקבל את המשוב שלכם: במה תרצו להתמקד בעתיד, מה אתם אוהבים בשיעור ומה אינכם אוהבים, ומה אתם חושבים שמיותר.

מגע גופני:

מכיוון שהפקת הקול היא חוויה גופנית מאוד, לפעמים קל יותר להסביר באמצעות מגע גופני. כדי להדגים, ייתכן שאבקש לגעת בכם ו/או אבקש מכם לגעת בי באזור הסרעפת או הלסט/הצוואר. אני תמיד אבקש רשות לפני כן, אך אם בשלב כלשהו תרגישו לא בנוח, עליכם לומר לי זאת ונמצע דרך הסבר חלופית.

נוכחות

תדירות ומשך זמן:

זמרה:

באופן אידיאלי, תלמידים ומתחילים המחליפים בין המורים צריכים ללמוד 15 דקות כל יום, ולא לתרגל בין לבין (כדי לא לחזור להרגלים ישנים). מכיוון שקשה לעמוד בלוח זמנים כזה, אנו ממליצים על מפגש שבועי בן 60 דקות לפחות. אם יש צורך בלימוד תאורטי של המוזיקה – ניתן לקבוע שיעור ארוך יותר. תלמידים מתקדמים שעבדו איתי במשך תקופה יכולים לקחת שיעורים בתדירות נמוכה יותר; כבר יש להם הרגלי תרגול טובים, הם מסוגלים להתרכז זמן רב יותר ולקחת שיעורים ארוכים יותר ללא חשש שיגרמו נזק לקולם.

טיפול קולי:

הטמעת שינוי בהרגלים הקוליים מצריכה זמן ותרגול ייעודי. אני עובד על בסיס של לפחות שישה מפגשים שבועיים עוקבים, שכל אחד מהם אורך כ-30 דקות. אני עשוי לשנות זאת בהתאם לשיקול דעתי. הקליטה הראשונית והמפגש הראשון יארכו בין 45 דקות לשעה.

לוח הזמנים הקבוע:

תהליך הלמידה הוא אידיאלי כשיש לוח זמנים קבוע. אם אינכם יכולים להשתתף במפגשים הקבועים במשך שבועיים ברציפות, לא אוכל לשמור עבורכם את הזמן הקבוע שלכם, אלא אם נגיע להסדר כספי כלשהו.

ביטולים:

אנא הודיעו לנו טלפונית בהקדם האפשרי אם אתם נאלצים לבטל את השיעור. שיעורים או מפגשי טיפול קולי שיבוטלו בהתראה של פחות מ-24 שעות יחוייבו, והתלמיד לא יהיה זכאי לשיעור אחר במקום השיעור שבוטל. זאת למעט מקרים של כוח עליון, או בהתאם לשיקול דעתי.

איחורים:

אני אעשה כמיטב יכולתי כדי לעמוד בלוח הזמנים, אך לעיתים מתרחש תהליך חשוב בסוף השיעור. במקרה כזה אנא היו סבלניים – אתם תקבלו את השיעור שלכם במלואו. אם אתם מאחרים לשיעור, אנא הודיעו לי (בטלפון, בהודעה קולית או באימייל). לכשתגיעו תקבלו את זמן השיעור שנותר. אם תאחרו ביותר מ-15 דקות מבלי להודיע לי, אסיק מכך שאינכם מגיעים.

תשלומים

התשלומים יבוצעו עם כל שיעור או מפגש. הנחות יינתנו למי שישלם מראש עבור שישה שיעורים/מפגשי טיפול או יותר. חשבונית מס קבלה תופק בעת התשלום.

תשלומים מראש יכולים להתבצע ב-2 חלקים: מחצית מהסכום מיד (במזומן, בהעברה בנקאית או בשיק) והיתרה באמצעות שיק דחוי.

החזרים:

אם תרצו לעזוב את הסטודיו נחזיר לכם את הסכום ששילמתם מראש, בתנאי של קבלת הודעה בכתב שבוע מראש. ההנחות יתבטלו ולא יחולו בעת חישוב ההחזר על שיעורים בתשלום מראש. דהיינו, שיעורים שכבר בוצעו ייחשבו במחיר מלא לצורך חישוב ההחזר.

שיטות תשלום

  • מזומן: אנא הביאו את הסכום המדויק.
  • שיקים: אנא רשמו לפקודת אריק זמיר או שרון רוסטוףזמיר לפי העניין.
  • העברות אלקטרוניות: למשל באמצעות ביט: אריק 0527457100; שרון 0525285223.
  • הנחות: ניתן לקבל הנחות בעת תשלום מראש עבור סדרה של שיעורים או מפגשים.

/ 5.

למה לסבול? צרו קשר!
דילוג לתוכן